EVA HOME | MUTFAK


15 yılı aşkın süredir, mutfak ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız yüksek kalite anlayışı ile kaliteli markaları kullanıcıların hizmetine sunmaktadır. Müşterilerimizin taleplerini dikkate alarak, beklentilerini karşılamak adına çalışmalarımızın her aşamasında mümkün olduğunca dail olmalarını sağlamak hedeflerimiz arasındadır. Gerek Adana ve çevre illerde gerekse Türkiye genelinde birçok projeye imza atmakla birlikte binaların mobilya işleri, çelik kapı, yangın kapıları, pvc, beş yıldızlı otel, butik oteller,
okullar ve yurtlar, kurumsal avmler referanslarımız arasındadır. Modern tasarımlar, estetik ve sağlamlığa önem vererek hizmet veren firmamızın ilk önceliği müşteri memnuniyetidir.

Misyonumuz;

Müşterilerimizin güvenini kazanmak, daima en doğru ve en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunarak kurumumuza olan güveni sonsuz kılmaya çalışmaktır.

Vizyonumuz;

Sektörünün lider firmalarından olan kurumumuz, satış sonrası müşteri memnuniyetini daima koruyarak hızla ilerliyor. İrfan Home bünyesine daha birçok kuruluş ekleyip geniş bir alana yayılarak ‘tek’ lider konumuna ulaşmayı hedefliyoruz.